Kiralık Otomatlar

Kiralık Otomat

Sıcak içecek, Soğuk İçecek, Şarj Otomatları ve Jetonlu Oyun Makinelerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İster Fuar Gibi Etkinliklerde Günlük Kiralayın, İsterseniz de Yıllık kiralama yapın. Bizimle Yüksek kaliteli ürün ve hizmete sahip olacaksınız.

Sizin İhtiyaçlarınıza yönelik Kiralama Şartları Belirliyoruz.

İstek ve ihtiyaçlarınıza en uygun modeldeki otomatları aylık bir ücret karşılığı kısa veya uzun süreli kiralayabilirsiniz.

Otomat Cihazlarımızı Kiralayıp İşletmesini Siz Gerçekleştirebilirsiniz.
Operasyonel Kiralama Modelimizi seçip Bedelsiz Olarak Otomatlarımızı Kiralayabilirsiniz. Böylece Hem Ücretsiz Otomat Sahibi Olmuş Olursunuz, Hemde Teknik servis , Bakım ve Ürünlerin Dolumları dahil her şeyi Biz Sağlamış oluruz.

Otomat Kiralama Yöntemlerimiz

Üstün Tecrübe ve Kaliteli Ürünlerimiz ile Otomat Kiralama Sistemlerini Hizmetinize Sunmaktayız.

Kiraladığımız Otomatlarımızda ; Kredi kartı, kağıt ve bozuk para, mobil ödeme, temaslı ve temassız ödeme, QR kod ile ödeme, özel şirket kartları ile ödeme yapma imkanı sağlamaktayız.

Free Kurulum

Verdiğimiz bu hizmette işletme yada istediğiniz bir ortamda, çalışanlarınız yada müşterileriniz istediği ürünü, istediği miktarda (sınırsız) almakta özgürdür. Bu sistemde Aylık belirli Bardak üzerinden anlaşma sağlanmaktadır.

Kartlı(Kotalı) Kurulum

Verdiğimiz Bu Hizmette çalışanlarının tüketimini sınırlamak ve giderlerinin kontrol aldında tutmak mümkündür.
Bu türk Kiralama(Kurulum) Genelde Firmalar için gerçekleştirilir. Firmalarda Hali Hazırda Kullandıkları Personel Kartlarına istedikleri miktarlarda ürün eklemek ve kota(sınır) getirmek mümkündür.

Komisyonlu Kurulum

Verdiğimiz bu hizmet karşılığında otomattan aylık belli bir ciro çıkması beklenmektedir.
İşetlemeniz yada İstediğiniz Her Hangi Bir alana Otomatlarımızı Kurup, Bakımlarını ve ürün yerleştirmelerini biz sağlamaktayız.Belirlenen satışın üstünde ciro oluştuğunda anşılan miktarda komisyon size verilmektedir.

Ürün Alımına Bağlı Kurulum

Verdiğimiz bu hizmette belirli bir miktarda bizden Kahve, Çay vb. gibi ürünleri belirli miktarlarda her Ay almayı tahüt ettiğinizde, ücretsiz olarak otomat kurulumu yapmaktayız.
Genelde bu kurulum tipi küçük ölçekli işletmelerde müşterilerine ikram olarak çay kahve verilmesi için, masa üstü (set sütü) otomatlar için gerçekleşmektedir.

Makine Kiralamalı Kurulum

Verdiğimiz bu hizmette sadece hizmet almak istediğiniz otomatın kiralamasını Aylık bazda Yapmaktayız.
Kiraladığınız Otomat Makinesinin Sadece bakımları bize aittir.
Otomatların içerisine çay, kahve, içecek yada yiyecekleri siz temin edersiniz.
Otomatlardan elde ettiğiniz gelir tamamen size aittir. Biz sadece Size Temin ettiğimiz Otomat Makinesinin Aylık Kirasını Almaktayız.

Otomat Kiralamak için Daha Detaylı Bilgi için Bizimle İletişime Geçin…

www.kiralikotomatlar.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu